DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować, swoim ukochanym paniom i wszystkim pracownikom przedszkola. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy ,,Motylki”. Za piękny występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Nasz występ uświetnili też zaproszeni goście- nasze kochane emerytki, którym serdecznie dziękujemy za przybycie.
Po części artystycznej, głos zabrała Pani dyrektor Magdalena Król, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, i uśmiech na twarzy.
Wszystkie przedszkolaki od rana wręczały swoim paniom kwiatki, laurki i drobne upominki. Na ręce Pani dyrektor został złożony słodki upominek od wszystkich rodziców w postaci pysznego tortu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom- sprawiliście Państwo, że ten dzień był dla nas bardzo uroczysty i wyjątkowy.
Skip to content