Kadra

Kadra naszego przedszkola posiada pełne kwalifikacje pedagogiczne do pracy z dziećmi. Proces edukacyjny wspierają specjaliści z zakresu: Terapii pedagogicznej, pedagogiki, logopedii.

Nauczyciele poszerzają swoją wiedzę na temat systemu kształcenia dzieci i wymieniają własne doświadczenia z innymi placówkami.

Kadra systematycznie pogłębia swoją wiedzę poprzez czynne uczestnictwo w kursach i warsztatach pedagogicznych, jak i na studiach podyplomowych. Wysoko kwalifikowana kadra pozwala na jak najpełniejszy rozwój wszystkich sfer psychicznych i fizycznych dzieci całego przedszkola. Preferujemy ekspresywny model pracy nastawiony na wspomaganie rozwoju dziecka z wykorzystaniem jego wrodzonego potencjału i możliwości rozwojowych.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

mgr Magdalena Król