DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

Niezwykły Dzień Niezapominajki w grupie „Pszczółki.”
Dzieci z kwiatkami niezapominajki odwiedziły wyjątkowe miejsce – Dom Opieki Desiderata w Praszce.Przedstawiły pensjonariuszom krótką cześć artystyczną ,wywołując wzruszenie na ich twarzach.
„Pszczółki ” wyszeptały cichutko,tak jak niezapominajki,że będą pamiętały o przebywających w tym Domu seniorach oraz ich opiekunach.Po powrocie do przedszkola wykonały niezapominajkowe serduszka dla swoich bliskich .
Spotkanie to było dla dzieci doskonałą lekcją okazywania szacunku osobom starszym,a także swoim rówieśnikom.

Święto Niezapominajki obchodziły grupy ,,Kubusie” i ,Skrzaty” .Dzieci wysłuchały opowiadania o Niezapominajce, bawiły się i tańczyły przy piosenkach, kolorowy i układały niebieskie kwiaty. Te drobne niebieskie kwiatuszki mówią :”nie zapomnij o miejscu, w którym żyjesz, o tradycji i przyrodzie”.