FESTYN RODZINNY

08.06.2024r . w naszym przedszkolu odbył się FESTYN RODZINNY. Tradycyjnie festyn rozpoczął się od występów przedszkolaków. Motywem przewodnim naszego festynu była bajka pt.,, Kopciuszek” pod którą nauczycielki przygotowały dekorację oraz pokazy taneczne i artystyczne. Po występach głos zabrała Pani dyrektor dziękując wszystkim za tak liczne przybycie i pomoc w organizacji tak wielkiego przedsięwzięcia. Jak co roku w naszej placówce odbyła się loteria fantowa. Dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji takich jak: malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, dmuchane zamki. Nad dobrą zabawą czuwały nasze dwie piratki, które urozmaicały dzieciom i rodzicom czas wspaniałymi zabawami ruchowymi, tanecznymi i konkurencjami sportowymi. Wszyscy goście mogli posilić się w kawiarence domowymi ciastami, pysznymi zapiekankami, frytkami czy mini hamburgerami. Nasz festyn odwiedzili również strażacy oraz motocykliści. Tego dnia była piękna pogoda więc wszyscy goście mogli długo korzystać z atrakcji.