Konkurs EKO LOGOPEDYCZNE ZWIERZAKI

Konkurs EKO LOGOPEDYCZNE ZWIERZAKI rozstrzygnięty!
Miło nam ogłosić wyniki gminnego przedszkolnego konkursu EKO-LOGOPEDYCZNE ZWIERZAKI, zorganizowanego przez nasze przedszkole. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, czego dowodem było zgłoszonych 22 prace. W konkursie uczestniczyły dzieci w dwóch kategoriach wiekowych. Uczestnicy konkursu wykorzystując surowce i różne materiały wtórne przygotowali pomysłowe i oryginalne zwierzęta zawierającego w swojej nazwie trudną głoskę. Są to m.in., węże, ślimaki, żółwie, krokodyl, zebra, ośmiornica.
w grupie wiekowej 5-6 latki:
I miejsce: Judyta S., która wykonała żyrafę,
II miejsce: Laura W., która wykonała osiołka,
III miejsce: Adrian W., który wykonał ślimaka,
w grupie wiekowej 3-4 latki:
I miejsce: Amelia B., która wykonała jeża, II miejsce: Mikołaj S. , który wykonał krokodyla,
III miejsce: Amelia Cz., która wykonała ul z pszczołami,
Wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i nagrodami.
Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie. Gratulujemy pomysłowości i cieszymy się, że z taką chęcią i zaangażowaniem wzięli udział w konkursie.