WYCIECZKA NA POCZTĘ

Z okazji niedawno obchodzącego Światowego Dnia Poczty Polskiej, grupa MOTYLKI wybrała się z wizytą na naszą pobliską Pocztę w Praszce 😊 Wizyta była możliwa dzięki uprzejmości jednej z mam naszej koleżanki z grupy, p. Marleny Cz. 😊 Dzieci mogły dokładnie zapoznać się ze specyfiką i pracą jaka jest wykonywana na poczcie. Pani Marlena – mama naszej Ani, dodatkowo dzień wcześniej, przygotowała dla dzieci kartki które wcześniej w sali udekorowały i z pomocą wychowawczyń zaadresowały. Oczywiście podczas wizyty na Poczcie każde dziecko samo mogło wysłać swoją widokówkę. Potem po powrocie do domu, pozostało tylko wypatrywać listonosza… Nawet dzieci które tego dnia nie mogły wybrać się z nami na Pocztę otrzymały widokówki od kolegów z grupy z pozdrowieniami😊
Bardzo dziękujemy mamie oraz wszystkim pracownikom Poczty za tak wspaniałe chwile 😊
Skip to content