,,BEZDOMNIAKI SZUKAJĄ DOMÓW”

PODZIĘKOWANIE za udział w ZBIÓRCE DLA PODOPIECZNYCH „Bezdomniaki szukają domów” w Szczytach.

W minionym miesiącu w naszym przedszkolu została przeprowadzona zbiórka żywności oraz artykułów dla bezdomnych podopiecznych schroniska w Szczytach. Organizatorem akcji była p. Patrycja Tracz, natomiast koordynatorem w naszej placówce p. Katarzyna Mazurek. Akcja toczyła się pod hasłem: ” Bezdomniaki szukają domów” . Jak zawsze mogliśmy liczyć na ogromną pomoc. Dlatego BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim rodzicom naszych przedszkolaków z wszystkich grup za aktywny udział w akcji. Karma i inne ofiarowane rzeczy zostały przekazane do schroniska. Radość była podwójna, gdyż zwierzątka zostały wyposażone na długi czas w pokarm oraz potrzebne artykuły do lepszego życia, a dzieci z naszej placówki są dumne, że zrobiły dobry uczynek. Poprzez takie akcje nasze przedszkolaki uczą się szacunku do zwierząt i wiedzą, że należy o nich pamiętać i o nie dbać. Karma i inne ofiarowane rzeczy już zostały dostarczone do schroniska Jeszcze raz dziękujemy za OGROMNE SERCA naszych rodziców oraz dzieciaczków

Skip to content