POZNAJEMY ZAWODY GRUPA ,,SKRZATY”

Dzieci z grupy SKRZATY wybrały się na wycieczkę do miejscowego sklepu BAJLANDIA. Dzieci miały okazję poznać wyposażenie sklepu, pracę ekspedientek, poznać asortyment oraz obserwować klientów robiących zakupy. Dzieci z zainteresowaniem oglądały wszystko co znajduje się w sklepie. Wycieczka ta dostarczyła przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia. Dzieci utrwaliły właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych. Na zakonczenie zostały obdarowane pięknymi upominkami, które mogły zabrać do domu.
Dziękujemy Pani Agnieszce Jasińskiej za bardzo miłe przyjęcie.
To była super przygoda
Grupa Skrzaty udała się do przedszkolnej kuchni, aby bliżej poznać zawód kucharki.