SPACERY I WYCIECZKI

 
18 października 2022r. z okazji Dnia Poczty Polskiej, dzieci z grupy „MOTYLKI” i ,,SŁONECZKA” odwiedziły Urząd Poczty Polskiej w Praszce. Zostały zapoznanie z instytucją poczty, z jej wyglądem , wyposażeniem i urządzeniami. Przekazano im jak ważna i odpowiedzialna jest praca listonisza. Poznały różne rodzaje listów i paczek oraz innych ciekawych rzeczy jakie można tam kupić. Wizyta na poczcie była również okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym.

MOTYLKI

SŁONECZKA

Wycieczka dzieci z grupy,, Pszczółki” do piekarni GS. Dzieci dziękują za miłe przyjęcie, pokazanie ciężkiej pracy piekarza i cukiernika ,a także za słodkości które otrzymały.

,,Pszczółki”- w poszukiwaniu księgarni.
,, Poziomki”-  zwiedzają teatr.
Dziękujemy za miłe przyjęcie i zapoznanie
z zawodem aktora.
,, Poziomki” w bibliotece. Poznajemy rolę biblioteki,  zapoznajemy się     z pracą bibliotekarza.
Skip to content