Dzień: 2022-10-30

WRÓBELEK ELEMELEK

Dzieci z grupy Pszczółki wykonały kolejne zadanie z projektu edukacyjnego ,,Wróbelka Elemelka poznajemy z nim przygody dzielić chcemy”. Poznały nową przygodę Elemelka pt.O wróbelku Elemelku, o ziemniaku i bąbelku.Dowiedziały się nowych wiadomości na temat ziemniaków.Poznały jak ważna jest ostrożność wobec gorących potraw. Realizacja kolejnego zadania z projektu pt. ,, Uczymy się dbać o ptaki”

ZDROWO JEM WSZYSTKO WIEM!!!

W ramach realizacji tygodniowych zadań dydaktyczno- wychowawczych grupa ,,Poziomki” – poznała sposoby przechowywania żywności w okresie zimowym. Aby przekonać się jak ciężką pracą jest robienie zapasów na zimę, w ramach doświadczeń- zrobili pyszny kompot z jabłek. W kolejnym tygodniu dzieci dzielnie stawiały czoła marchewce, z której zrobili pyszną surówkę.