Dzień: 2022-03-20

KWIATY WIOSNY

Dzieci z grupy ,,Pszczółki” odbyły wycieczkę do kwiaciarni ” Róża”. Uczyły się rozpoznawać i nazywać wiosenne kwiaty.Były zachwycone ich różnorodnością i kolorami.

,,DZIECI UCZĄ RODZICÓW”

,,DZIECI UCZĄ RODZICÓW” ,,DZIECI UCZĄ RODZICÓW” realizacja kolejnych zadań z projektu edukacyjnego w grupie ,,Pszczółki”Lekcja 6 –Niezwykła podróżPodczas lekcji dzieci;- dowiedziały się czym są kontynenty i oceany oraz poznały ich nazwy,- poznały niezwykłe budowle stworzone przez człowieka,-odbyły edukacyjną podróż po świecie w której poznały kilka ciekawostek,-dowiedziały się gdzie mieszkają kangury i pingwiny.

„Skąd się bierze miód ?”

„Skąd się bierze miód” – spotkanie z pszczelarzem. „Skąd się bierze miód” – spotkanie z pszczelarzem.Aby poznać bliżej prace pszczelarza oraz zwyczaje pszczół i funkcje jakie pełnią one w środowisku przyrodniczym w ramach preorientacji zawodowej zorganizowaliśmy spotkanie z pszczelarzem.Pani pszczelarz zapoznał dzieci z życiem tych pracowitych owadów i obowiązkami posiadacza pasieki. Dzieci dowiedziały się , […]