Dzień: 2022-04-06

,,DZIECI UCZĄ RODZICÓW”

PSZCZÓŁKI w projekcie ,,DZIECI UCZĄ RODZICÓW’’Odyseja kosmiczna to siódma lekcja w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ,,Dzieci uczą rodziców’’ dzieci dowiedziały się czym jest wszechświat, a także poznały planety Układu Słonecznego. Dowiedziały się czym różni się rakieta od promu kosmicznego. Poznały postać pierwszego człowieka na księżycu. Dowiedziały się czym jest Międzynarodowa Stacja Kosmiczna.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU Dnia 27.03.2022 jest obchodzony ” Międzynarodowy Dzień Teatru”…z tej okazji dzieci z grupy MOTYLKI  i PSZCZÓŁKI odwiedziły Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce. Zapoznały się                    z propozycją zajęć, jakie oferuje dzieciom oraz dorosłym, a co najważniejsze zwiedziły teatr, jego zaplecze, scenę i […]